Akių patikra

Profesionalus regėjimo patikrinimas.  

“Solregyje“ dirba ilgametę patirtį šioje srityje turintys gydytojai-oftalmologai, kurie ne tik patikrins regėjimą bei nustatys akių ligas, bet pagal gautus rezultatus rekomenduos geriausią korekcijos būdą. Moderni diagnostikos įranga leidžia nustatyti bet kokius akies optikos pokyčius ir parinkti teisingą akių ligų gydymo metodą. Akių gydytojo konsultacija, pateikus šeimos gydytojo siuntimą-nemokama.

Daugiau informacijos apie patikrą
Užsiregistruoti akių patikrai ar pasikonsultuoti su mūsų specialistu galite ir šiais būdais:
Tauragėje
Telefonu: (8-446) 61386
El. paštu: info@solregis.lt
Jurbarke
Telefonu: (8-447) 71117
El. paštu: info@solregis.lt
Šilalėje
Telefonu: (8-449) 51117
El. paštu: info@solregis.lt
Optikoje: Maironio g. 23
akių patikra
pažanga optikos technologijose

Pažanga optikos technologijose

Dirbame su pažangia oftamologine įranga „NIDEK“ ir "Topcon", kuri pagreitina akinių ir kontaktinių lęšių stiprumo parinkimą, suteikia galimybę atlikti daugybę papildomų regos testų, todėl tyrimas tampa objektyvesnis, o korekcija ypač tikslinga.

Papildoma įranga

Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau. Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno poreikius ir sukurtų glaudžius abipusius santykius.

papildoma įranga

Paslaugos ir įkainiai

Gydytojo konsultacija – 20 Eur

Pakartotinė gydytojo konsultacija – 6 Eur

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas akiniams (tolumui, skaitymui, darbui su kompiuteriu, ofisiniai, progresiniai) – 15 Eur

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas akiniams (užsisakantiems akinius) – nemokamai

Akispūdžio matavimas bekontakčiu tonometru – 5 Eur

Kompiuterinė perimetrija – 15 Eur

Ne tik įžymūs vardai

Didžiuojamės ne tik žymių dizainerių naujausiomis akinių tendencijomis, bet ir akinių lęšių pasiūla bei profesionalių specialistų komanda.

Jauskitės laisvai – jei kyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar messenger žinute.